PŘÍVĚSKY

15 položek celkem
Přívěsek SRDÍČKO, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10001
Přívěsek SRDÍČKO, červené kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka s červenými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10002
Přívesek SRDÍČKO, červené
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka z části čirými kamínky a z části vybarvené červenou barvou je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku...

Kód: 10003
Přívesek obrys SRDÍČKO, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru dutého srdíčka s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10004
Přívěsek LEBKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru lebky s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10005
10008 privesek kocicka bila bafpet mala
60 Kč

Přívěsek ve tvaru bílé kočičky s růžovou mašličkou je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10008
Přívěsek KOČIČKA, béžová
60 Kč

Přívěsek ve tvaru žluté kočičky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10009
Přívěsek TLAPKA, černo - bílá
60 Kč

Přívěsek ve tvaru černo-bílé tlapky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo mobilní telefon.

Kód: 10010
Přívěsek PEJSEK
Přívěsek PEJSEK
Skladem (27 ks)
60 Kč

Přívěsek ve tvaru pejska - dalmatina je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10011
Přívěsek SRDÍČKO, hladké
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10012
Přívěsek KOSTIČKA, hladká
60 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10013
Přívěsek KOSTIČKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky, zdobený zirkony je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10014
Přívěsek KORUNKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru korunky, zdobená zirkony je vybavena malou karabinkou a proto ji lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10015
Přívěsek PEJSEK, hnědý
60 Kč

Přívěsek ve tvaru pejska je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10016
Přívěsek KOSTIČKA, čiré ksmínky - velká
90 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

Kód: 10017