Přívěsky

15 položek celkem
Přívěsek SRDÍČKO, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10001 STRIBRNA
Přívěsek SRDÍČKO, červené kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka s červenými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10002 STRIBRNA
Přívesek SRDÍČKO, červené
60 Kč

Přívěsek ve tvaru srdíčka z části čirými kamínky a z části vybarvené červenou barvou je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku...

+ další
Kód: 10003 STRIBRNA
Přívesek obrys SRDÍČKO, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru dutého srdíčka s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10004 STRIBRNA
Přívěsek LEBKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru lebky s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10005 STRIBRNA
60 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10006 STRIBRNA
Přívěsek TLAPIČKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru tlapky s čirými kamínky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10007 STRIBRNA
10008 privesek kocicka bila bafpet mala
60 Kč

Přívěsek ve tvaru bílé kočičky s růžovou mašličkou je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívesek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10008 BILA
Přívěsek KOČIČKA, béžová
60 Kč

Přívěsek ve tvaru žluté kočičky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10009 BEZOVA
Přívěsek TLAPKA, černo - bílá
60 Kč

Přívěsek ve tvaru černo-bílé tlapky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo mobilní telefon.

+ další
Kód: 10010 CERNO BILA
Přívěsek PEJSEK
Přívěsek PEJSEK
Skladem (10 ks)
60 Kč

Přívěsek ve tvaru pejska - dalmatina je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10011 BILA
Přívěsek KOSTIČKA, hladká
60 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10013 STRIBRNA
Přívěsek KOSTIČKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru kostičky, zdobený zirkony je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10014 STRIBRNA
Přívěsek KORUNKA, čiré kamínky
60 Kč

Přívěsek ve tvaru korunky, zdobená zirkony je vybavena malou karabinkou a proto ji lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10015 STRIBRNA
Přívěsek PEJSEK, hnědý
60 Kč

Přívěsek ve tvaru pejska je vybaven malou karabinkou a proto jej lze použít jako přívěsek pro malá plemena, klíčenku nebo na mobil.

+ další
Kód: 10016 HNEDA